Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek döntő tényező,...

Lányok nektek döntő tényező, ha egy fiú pattanásos, de latszik h próbálja eltuntetni?

Figyelt kérdés
Oszinten valaszoljatok koszonom

2016. szept. 8. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem őszintén nem érdekel, én is hasonló helyzetben vagyok és próbálok tenni érte, járok bőrgyógyászhoz és ő segit.


Hidd el ha lány igazán szeretni fog ez a dolog semmiség lesz :)

2016. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyan "látszik", hogy próbálja eltüntetni? Mármint ez konkrétan miből látszik, előttem mos arcot?
2016. szept. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A pubertáns kor ilyen,sok fiatalt gátol,de igazából együtt kell élni vele és a lehetőségekkel.
2016. szept. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
agyag >>>>>>> pattanás
2016. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Páromon is rengeteg pattanás van, de engem nem zavar. Persze nyilván nem a legszebb látvány, de ez elenyészik a sok jó tulajdonsága és a párkapcsolatunk mellett.
2016. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha bejön a srác, akkor nagyon nem érdekel, ha pattanásos. Én is az vagyok sajnos (pedig próbálok tenni ellene, bőrgyógyásztól kapott krémmel kenem, de nem nagyon múlnak - szóval tudom, hogy ez nem olyan dolog, amit könnyű eltüntetni).

19l

2016. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez bárkivel előfordulhat, szóval ha nem igénytelen és ahogy mondtad, tesz ellene, akkor nem zavarna
2016. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar..

Egyébként én is rohadtul pattanásos vagyok, lány, úgyhogy át tudom érezni..De ha nem lennék az akkor sem zavarna ^^

2016. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom
2016. szept. 9. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:

En ugy ismertem meg a masodik baratom, hogy az arca durvan pattanasos volt, szinte korosan. De amikor ismerkedtunk en ezt egyaltalan nem is figyeltem, mert nagyon cuki volt. O is probalt ellene tenni es mindig azzal volt baja, hogy ot zavarja, Es hogy csunya.

Azt mondtam neki, hogy engem viszont nem es hogy nagyon is helyes vagy! (O mai napig utalja a pattanasait, en pedig mai napig imadom ot) ❤

2016. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!