Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karjaimon, lábaimon apró...

Karjaimon, lábaimon apró piros pöttyök vannak ott ahol a szőr növekedik. Olyan mint a szőrtüszőgyulladás. Meg olvastam a keratosis pilarisról is olyasmihez hasonlít- ható. Ezt soha nem lehet megszüntetni kezelni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 11:28
 1/1 anonim válasza:
Szia! Igazából én is ezzel a gonddal küzdök, hiába szőrtelenítem a lábszáram akár borotvával, gyantával, vagy epilátorral, ugyanúgy csúnya marad a bőr alatta és ez nagyon zavar. Szoliba is mentem,hogy hátha jobb lesz és nem fog látszani ha lebarnul, de nem javult. Én is nagyon kíváncsi lennék olyanok válaszaira, akik meg tudták szüntetni, akár bőrgyógyász segítségével is ezt az állapotot. Nyáron rosszabb a helyzet, jelenlegi eseti megoldásom az alapozó, ha szoknyát vagy rövid nadrágot viselek :D
2016. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!