Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy elmenjek kozmetikushoz mert le akarom szedetni a hónaljamat! MIt csináljak?

Figyelt kérdés

Balettozok is és nem engedi hogy elmenjek. Itthon meg csak krémet enged (az nem jó, mert hamar kinő a szőr) gyantát vettünk, de egyszer megpróbáltam leszedni és úgy bedagadt, hogy egy hétig fájt.. :/

Szóval légyszi segítsetek!

14/L



2016. szept. 12. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Epilátor? Akár a zsebpénzedből is össze tudod spórolni magadnak. Az is fáj először, de jobb, mint a gyanta és hozzászoksz, utána már nem fáj.
2016. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi az hogy nem engedi? Odaugrik az ajtó elé és nem enged ki?

Nem vagy már kislány, valamikor el kell kezdeni az önállóvá válást.

2016. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A legegyszerubb szerintem akkor is a borotva... plane ha csak honaljrol van szo. Parszaz forintbol megveszed, es ezt a teruletet kb 5 mp megcsinalni. Nekem soha semmi baja nem lett ott a boromnek, nem is erosodik a szor, kb 5-7 nap mire ujra kino. Semmi penzert nem shorakoznek ott massal.
2016. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!