Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS. Interjú. Ilyen hajból...

SOS. Interjú. Ilyen hajból mit lehet csinálni hirtelen házilag, hogy üde, friss, "művelt" megjelenést nyújtson, ha karikás szemű, beesett arcú vagyok (fáradt fejű)?

Figyelt kérdés

hajam vállig ér, hosszabb, mint a képen!

Első sorban a középső hajból mit lehet csinálni? hol vágjam, hogyan, fessem e, stb? olyan titkárnős, ügyintézős, ügyfélfogadós, kávéfőzős állásra kellene

[link]


2016. szept. 14. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A képen látható haj sztem így jó, ahogy van. A lényeg, hogy amikor már furán állnak a szálak, rendesen vágva legyen. Az, hogy egyhosszra vagy lépcsőzetesre, már egyéni preferencia. Ha a színe egyenletes alapból egészségesnek tűnik és passzol a bőrszínedhez.

Sztem inkább az arcoddal tudsz trükközni, ha nem akarsz fáradtnak tűnni. Jó minőségű alapozó, korrektor a szem alá, fehér vagy bőrszínű szemceruza az alsó vízvonalba, pirosító az arcra, és máris jobb. De ha nem akarsz/tudsz sminkelni, reggel akkor is tehetsz mondjuk hűtőbe tett kanalat, uborkát becsukott szemre, az azért szokott segíteni. Az arcod meg csipkedd meg egy kicsit.

2016. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen színűre van festve a hajad? Ha fáradtnak tűnsz, akkor valószínűleg rossz árnyalat. Ha nincs festve is felfrissítheted a színét egy színezővel. Meleg árnyalatú bőrhöz meleg árnyalatú hajszín, értelemszerűen hideg árnyalatú bőrhöz hideg árnyalatú hajszín illik.
2016. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat


öltözködést illetve?

nem akarom inggel túlöltözni a többi pályázót..

2016. szept. 14. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy inggel lehet, hogy túl fogod öltözni a többieket, de egy irodai munkára alap kellene, hogy legyen a jó megjelenés. Blúz, elegáns nadrág / szoknya majdhogynem alap (van HR-es ismerősöm, hát szörnyülködik... hogy oké, hogy egy csomó divatszabály fellazult, de attól még irodai munkára nem farmerban meg leggingsben!!! kéne menni... ha utána megengedik, hogy hordd vagy lazább a dresscode, oké... de az interjún...). Vagy ha nem blúz, akkor egy elegáns irodába is elmenő felső. Szerintem ha "túlöltözöd" is a többieket, a munkaadó szemében csak pozitív hatást keltesz. Nyilván nem mindegy, milyen anyagból van (nem szatén, nem kisestélyis, nem ez a könnyen gyűrődő félnejlon sportos anyag) nem túl mini a szoknya, nem túl magassarkú a cipő, nem túl csicsás-színes, nem vagy túlcicomázva stb.


Még annyi, hogy esetleg hajfényspray-vel is próbálkozhatsz, ha a hajadat élettelennek látod.

2016. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!