Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van ötletetek, hogy mit...

Van ötletetek, hogy mit használjak hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok, ami megállítja a hajhullást?

2016. szept. 14. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Bánfi hajszesz, koffein sampon( dm-es, vagy alpecin-bár ez drágább). De ha örökletes akkor semmit sem tehetsz.
2016. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is tudni kéne, mi okozza a hajhullást. Ha időskori hajhullásról van szó, akkor nem tehetsz semmit.

Ha hirtelen hullani kezdett, akkor ki kellene vizsgáltatni, mi okozza (mandula, rossz fog, egyéb gyulladás a szervezetben, ami egyéb panaszt még nem okoz).

Aztán. Korpásodik? Ha igen, száraz vagy zsíros korpa? Ugyanis nem mindegy, milyen fejbőrre milyen hajszeszt használsz. Látogass el egy bőr vagy egy hajgyógyászhoz, hatékonyabb segítséget, felvilágosítást tud adni, mint mi itt.

2016. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vitamin!


én medohairt használok, illetve das gesunde dm-es hajvitamint(700 ft kb), plus szedek vasat, multivitamint! 1hét alatt megállította a hajhullást ez a kombó, viszont sajnos elég sokára kezdtem el ezeket használni, a fele hajam kb kihullott, mert azt hittem,csak a szokásos éves "hajcsere"...


vérvétel sem ártana...

2016. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!