Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy egész nap...

Miért van az hogy egész nap suliban vagyok és elöttte befujtam magam parfümmel de később megizzadok stb és nem 1 csajnak olyan illata van mint ha most fürdött volna mit használnak ilyenkor? :O

Figyelt kérdés
pedig osztálytársak vagyunk
2016. szept. 14. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük.
2016. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napközben is befújhatod magad.
2016. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem parfüm hanem ilyen nagyon olyan mintha a zuhany alol lépett volna ki
2016. szept. 14. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Az se mindegy milyen mosószerrel meg öblítővel van mosva a ruhájuk, milyen a szekrénynek a szaga amiben állnak a ruhák, van akinek dohos régi szag van a szekrényében. Én javaslom a szekrény-illatosítót. Meg vannak jó minőségű izzadásgátló dezodorok, amik tényleg illatosak. Nekem a B.U. vált be, de nem a parfumspray változata, hanem a 48h-s, vagy lehet 24h-s. Ezek öszeségében mind sokat számítanak.
2016. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!