Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami gyors megoldás? Mit...

Valami gyors megoldás? Mit lehet ilyenkor tenni? 17L

Figyelt kérdés

Napok óta tényleg mindent megteszek már,hogy a bőröm viszonylag pattanás mentes maradjon, mert a szép bőr amúgy sajnos nem jellemző rám. De egy pár napja elég egy-két apróbb,de hasznos dolgot betartanom,és végre bb krém nélkül is emberek közé mehetek,a bőröm türhetően néz ki. Az apróságok egyike persze az,hogy nem nyomkodom az arcom. Ma szemöldökszedés (nagyítós tükör ugyebár) közben észrevettem pár csúnya mitesszert a szemem alatti részen az arcomon (vagyis azt hiszem azt hívják orcának),ill. a homlokomon. Hát én barom csak nem elkezdtem nyomkodni őket? És most itt vagyok a napi rutinom részét képező az arctisztító,illetve a ritkábban használt arcmaszk,majd egy mézes pakolás után,még mindig kivörösödött bőrrel. Tudom,tényleg nagy hülye voltam,és mindig megesküszöm magamnak hogy nincs több nyomkodás :(

Valami praktika van esetleg amit bevethetnék még ma?

Úgy sajnálom hogy több nap "munkája" egy délután alatt odaveszett.

Lehetőleg ne kozmetikum reklám szekció nyíljon a válaszok között,ma már úgysem tudok beszerezni ilyeneket.



2016. szept. 15. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Teafaolaj v neogranormon ha van otthon.

Udv!Egy szinten nyomkodo:))))

2016. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2016. szept. 15. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél rá hideget,de ne jeget,mert arüreggyulladás lehet belőle.
2016. szept. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!