Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátom fekete akar lenni...

A barátom fekete akar lenni szőkéből, hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés

Szőke, kék szemű cseppet sem kreol bőrű barátom fekete akar lenni. Azt mondja hogy ha én pár árnyalatot is változtatok az egyre barnább szőke hajamon akkor befesti feketére.

Tuti, hogy nem állna jól neki, de nem érti meg mert ő mindig is ezt akart. Hogy magyarázzan meg neki hogy nem lenne jó? Segitsetek!



2016. szept. 16. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a 100-as boltban kapható johanna tasakos hajszínezők, amik kijönnek 3-4 mosással teljesen. Azzal befestheti, és ha a saját szemével látja, hogy sz@rul áll, nem fogja festékkel festeni.
2016. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gond, ha ki akarja próbálni.

De nagyon figyeljen oda, hogy olyat használjon, ami kijön, és nem csak 3 múlva fog lenőni :)

Mert a sötét színtől nagyon nehéz megszabadulni. Visszafesteni szinte esélytelen, vagy teljesen tönkreteszi a haját. Szóval jól gondolja meg.

Nem ismerem azt, amit az 1. válaszoló ajánlott, de ha az tényleg kijön, akkor azt próbálja ki.

2016. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

[link]

Erről írtam.

2016. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!