Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a szedetlen...

Mi a véleményed a szedetlen (nek látszó) szemöldökökről?

Figyelt kérdés

Pl. ezek : (remélem működik a link)


[link]


(A 2016 októberi Glamour címlap Cindy és lánya)

Sok helyen látni ilyet címlapokon, reklámokban is.


Szerintem túlzás és ha valaki máson lenne, aki nem modell vagy híres, csak egy hétközapi nő, talán nem is tökéletes vonásokkal és alakkal, akkor azt modanák igénytelen és elhanyagolja magát.

Mit gondolsz erről?



2016. szept. 16. 14:09
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Nekem tetszik. Nem szeretem a nagyon kiszedett szemöldököt, nyilván megvan annak is a köre, amiben elterjedt, én szemöldök esetében aminél vastagabb és minél természetesebb, annál jobb elvet vallom.

Vannak emberek, akik nem mosnak feneket nagyvécé után, vagy nem használnak mosdószivacsot fürdéshez, kétlem, hogy a szemöldökszedésnél kezdődne az igénytelenség.

2016. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így még szerintem oké, szőke/világosabb hajjal viszont fura. Engem öregít ha vastagabbra hagyom (nekem is világosabb a hajam a szemöldökömnél, bár nem olyan sokkal).
2016. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez emberfüggő, van akinek szedés nélkül is szép formájú, rendezett és nem kelt igénytelen hatást, másoknak meg muszáj valamennyire hozzányúlnia hogy ne tűnjön elhanyagoltnak. A képen látható szemöldökkel amúgy nem értem mi a baj, szerintem jól áll nekik. Illik az arcukhoz, és ha egy hétköznapi lányon látnám sem gondolnám hogy igénytelen vagy elhanyagolt. Szedett szemöldökkel is lehet valaki igénytelen, a túlszedett nike jel formájú feketével kihúzott ocsmányságoktól kifejezetten hányingert kapok.
2016. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ember függő, meg úgy az általános megjelenésétől. Nekem általában nincs vele gondom, nem igazán érdekel hogy szedik-e vagy nem
2021. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amy Farrah Fowler elszabadult?
2021. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!