Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 éves vagyok és pár hónapja...

20 éves vagyok és pár hónapja narancsbőrösödik a combom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar,vékony,sportos alkatom van,izmosabb combokkal,alig van rajta zsír,de még az is narancsbőrt kezd okozni.Nektek mi vált be ellene?Sok folyadék,szauna,több sport,egészségesebb kaják?Amúgy sajnos genetikai hajlamom van rá,a családban szinte minden nő narancsbőrös.

2016. szept. 19. 19:33
1 2
 1/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
45%

Szerintem kezdésnek egy szintentartó étrend + súlyzós edzés és kardio edzés.


[link]


Ezt érdemes elolvasni. Ugyanezen az oldalon találsz edzésterveket is.

2016. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Amúgy szoktam edzeni,csak kicsit rendszertelenül,nem tervet követek...és heti 2x általában.Plusz nincs étrendem sem,azt eszek,amit kívánok,mert eddig megtehettem,nem hízok meg narancsbőröm sem volt...de most változtatok :)
2016. szept. 19. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha 20 évesen kijön, akkor szinte biztos,hogy narancsbörös leszel. Amik fontosak: Igyál sok mentes vizet, napi 2 liter. Kávét nem szabad inni, dohányozni sem. Használj narancsbőr elleni krémet, esetleg paprikaolajat valamilyen rücskös masszázskoronggal, vagy gumiköpöllyel. Edzés. Hideg-meleg váltó fürdő. Egészséges táplálkozás.
2016. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 már narancsbőrös vagyok,épp ez a problémám..:D Illetve,csak akkor látszik,ha összeráncolom a bőröm vagy néhol simán álló helyzetben is :/ Van olyan unokahúgom,akinek már 15 évesen teljesen narancsbőrösek voltal a combjai,pedig ő sem kövér,nővéremnek és anyumnak is sajnos olyan...de mindent megteszek,hogy nekem csak minimálisan legyen.
2016. szept. 19. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
képet! 18/F :DD
2016. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Képen abszolút nem látszik :D
2016. szept. 19. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem látszik, csak ha összenyomod a bőröd, akkor az nem is narancsbőr :D

Egy nagyon kicsi mindenkinek van, ha így összenyomja a bőrét.

2016. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szálkásíts.
2016. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 igen,de már álló helyzetben is látszik kicsit és zavar :/ Főleg,hogy amúgy vékony vagyok és sportolok is...de mostantól rendes étrendem lesz és edzésterv :)
2016. szept. 19. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:

A narancsbőrnek nem feltétele a túlsúly. Sok tizenéves, rövidnadrágban flangáló kislánykának is van már, a sok szemét kajától. Megelőzni könnyebb mint eltüntetni, de nem lehetetlen.

Ha főleg úgy látszódik ha összenyomod, akkor az első stádiumban van a narancsbőröd, innen könnyebb visszafordítani. Sok edzés, sok víz, egészséges kaja, kiegészítésként pedig cellulit elleni masszázs.

2016. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!