Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten a Király utcai...

Budapesten a Király utcai Pápai HairStudio-ban milyen áron dolgoznak?

Figyelt kérdés

Járt már náluk valaki? Véleményeket elég jókat olvasok, de árlistát sehol sem találok. Megfizethető egy egyetemista számára?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 19. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig meg lehet találni, van honlapjuk: papaihairstudio.com. De egyébként szerintem irreálisan drága. Annyival nem jobbak, mint egy egyszerűbb szépségszalonban, mint amennyivel drágábbak. A legdrágább, ha Pápai Gábor készíti a hajadat, a többiek Pasku Dávid, Radosza Zsolt, Székely Kata egy árban dolgoznak, de még az is túl sok szerintem. De persze te tudod, hogy egytemistaként mennyit tudsz rááldozni.
2016. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a honlapjukat nem tölti be, pedig már próbálkozom pár napja. Köszönöm a választ. :)
2016. szept. 20. 10:32
 3/4 anonim válasza:
Drága... hát a almás fodrászhoz meg a többi szar tescos fodrászhoz képest drága, de ezek a srácok profi fodrászok, versenyeken indulnak és eleg komoly helyezéseket érnek el. Nem a "3assal told végig és jó is lesz" szintű kuncsaftok a celközönség. Én bátran ajánlom, tökéletes, profi munkát végeznek, jó hangulatban.
2016. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AlexandraAlexa válasza:

Árlistát itt találtok: [link]


Ár- érték arány szuper. Kizárólag 5 csillagos értékeléseket kaptak az oldal, ahol megjegyezném, hogy kizárólag olyanok értékelhetnek, akik valóban jártak a szalonban. Megéri bejelentkezni! :)

2017. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!