Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hosszúságú haj a...

Milyen hosszúságú haj a trendi mostanság? Milyen hosszúságú haj jön be a fiúknak?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a dolog, mert fodrászhoz fogok menni mert unom a hajam. Szőkésbarna vagyok és frufrum van és félhosszú hajam van (a vállam alá 10-centire él a hajam) és már unom, de már 2 éve növesztem :D és nem tudom megéri e növeszteni ha nem ez a trendi
2010. ápr. 23. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja... de a trendi nem egyenlő az egyénivel

am a fiús haj teret hódít, bár nem tudom kik számára...

2010. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a hosszú a divat és nem ezek, amiket eddig mondtatok, de nembaj
2010. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha megnézel egy modell versenyt vagy egy szépségkirélynőválasztást, de akár csak egy fiataloknak szóló filmet akkor láthatod hogy az igazi divat a hosszú haj!A fiúk is azt szeretik mert nőies, de ez nem azt jelenti hogy valaki rövidebb hajjal nem lehet szép vagy kívánatos!Én azt tanácsolom ha inkább levágatnád akkor vágasd mert úgy biztos jobban éreznéd magad és valószínűleg az önbizalmadnak is jót tenne egy új frizura.
2010. ápr. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem most megfordult a fejemben, hogy hátul megmarad az eredti hosszúsága, de elöl meg rövidebb és egyre hoszabb.

Szóval :) tépett féle, de mégsem az :P

2010. ápr. 25. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!