Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek vágássak frufrut?

Szerintetek vágássak frufrut?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jól állna-e.... Ovális arcom van közepes magasságú homlokom. Szerintetek kipróbáljam? És ha nem lesz jó?

2016. szept. 20. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
De oldalt furufrut vagy sima egyeneset akarsz vágatni? Az se mind1 egyébbként. Ha nem lesz jó fel tűzve hord a hajad.
2016. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyenesen szeretnék
2016. szept. 20. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha nincs szemüveged(vagyis nekem pl szemüveggel furcsa lenne, nem tom másnak h állna :)), vagy ha keskenx arcod van, mert azért senki sem szeretne egy jóllakott ovodásra hasonlítani :))
2016. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha hullámos a hajad, akkor a frufrud is hullámosodik, így nem lesz olyan tökéletes, ha nem "kezeled". pl. egy arcmosás után már nem olyan, mint eredetileg.

ha szögegyenes hajad van, akkor marad pont olyan, ahogy állnia kell, ez esetben az a kérdés, hogy valóban jól áll-e neked.

egy próbát megér, mert ha mégsem jön be, akkor csattal simán oldalra tűzheted, aztán megnő ismét, és eltűnik.


egy jól eltalált frufru mindenkinek jól tud állni. van, akinek egy jó kis tömör, egyenes fazonú csini - kerekded arc pl.


de mondjuk egy ferde frufru, ami nem olyan "homlokmeccő" az is jó lehet, egy csomó hajmodellnek úgy is néz ki, hogy oldalra csapott.


de egyébként akinek szép arca van, annak úgyis minden haj jól áll :)


én vágtam magamnak frufrut, de alig vették észre az emberek :) mondjuk jó kevés a hajam, a frufrum sem volt az a hangsúlyos. ma már eltűzöm inkább, mert össze-vissza áll, de nekem hullámosodik a hajam :)


feldobja a frizurát, ha jól eltalálják. mégsem egy rövid haj, szerintem próbáld ki, majd megnő :)

nem feltétlen kell a fazonba a fodrászra hallgatni, szerintem az ember saját maga érzi, neki mi a jó.

2016. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A frufru általában még a nem szögegyenes hajjal is egyenesebb, mint a haj többi része, de tényleg ápolni kell, hajmosás után beszárítani vagy kivasalni és minimum 3 hetente vágni (otthon is lehet). Mielőtt én frufrut vágattam, nagyon sokat nézegettem, odatettem a hajam, mintha lenne frufrum, hogy lássam, jól állna-e. Már majdnem 3 éve van, és jól áll. Nekem szív alakú és ovális között van a fejformám, a homlokom szerintem tök átlagos.


Ha nem lesz jó, 3 hónap alatt oldalfrufruvá nő, egy év alatt eltűnik. :)

2016. szept. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!