Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki próbálta már az alábbi...

Aki próbálta már az alábbi kapszulákat, azoknak mi a véleménye róluk? Mennyi idő után tapasztaltatok és milyen hatást?

Figyelt kérdés
Magic hair, hairburst, sugarbear hair

2016. szept. 21. 19:50
 1/6 anonim válasza:
Én hairburst-t szedek es nekem bevallt! Egeszsegesebb a hajam es gyorsan no :)
2016. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Magic Hairről van tapasztalatom: sz*r. Tele van hormonnal, csak hízni lehet tőle, meg pattanásosodni...
2016. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszotokat!

Orommel varom meg oket mert tanacstalan vagyok ebben a temaban :(

2016. szept. 23. 22:01
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én most próbáltam a hairburstnak az epres tablettáját és sokat nőtt attól is a hajam.Pedig már régóta nem akart nőni :( Csináltam képet is,majd küldöm nekik,remélem lesz így kedvezmény a legközelebbi rendeléshez:D

2016. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudnal kuldeni privatban nekem is kepet a valtozasrol? Nagyon kivancsi vagyok ra :) koszonom a valaszodat
2016. okt. 5. 22:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az elso ket kommentet is lanyok! :)
2016. okt. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!