Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok? Nektek bevált? Mit...

Lányok? Nektek bevált? Mit tapasztaltatok? Véleményetek? Kimerjem próbálni a ricinus olajat vagy tényleg hullik tőle a haj?

Figyelt kérdés

Szeretnék hosszabb-erősebb-dúsabb hajat, "természetes" módon, viszont elég sok helyen olvastam véleményeket, tapasztalatokat, hogy csomókban hullott tőle a hajuk! Nooos, nem szeretnék én is hasonlóképp járni mivel fotózás lesz, ballagás, esküvőre is hivatalosak vagyunk 2 hónap múlva és, hááát nem szeretnék kopaszon, jobb esetben 2 szál hajjal megjelenni sehol!

De, van a másik oldala, hogy sok embernek bevált!

Ti használtatok? Vagy, hogy használtátok?

Sűrű olaj lehet, hígitani kell? -mivel?

Én arra gondolok, hogy a sűrűség miatt hullhat, mert nem tudják elkenni rendesen és ahogy dolgozzák el a fejbőrön kitépik a hajszálat ill. amikor mossák ki az olajat, átkell mosni vagy 2x-3x mire kijön a hajből!

"Kimerjem" próbálni vagy ne kockáztassak?


Ti, hogy kenitek fel és mivel higitjátok?- hogy használjátok? Meddig hadjátok rajta? Hányszor használtátok mire látszódott az eredmény? És milyen időközönként teszitek fel?

Bocsi a sok kérdésért:)


2016. ápr. 24. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be ezeknek a hülyeségeknek. Semmitől nem lesz erősebb, hosszabb, dúsabb hajad, ha egyszer genetikailag ilyen hajad van. Valamennyit esetleg javíthatnak rajta dolgok, de ne várd, hogy bármit is használsz, akkor majd hú, de nagy változást fog észrevenni, pláne 2 hónap alatt. Meg mondom, utána sem.
2016. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1000+1 millió ilyen kérdés van már fent.. Baromira unom.

Ennyire nehéz használni a keresőt?

2016. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a tegnapit is te kérdezted-e, ott már leírtam, hogy kókuszolaj, olívaolaj, Amla.


Ricinust mindig keverem, még nem volt olyan, hogy kétszer kellett volna mosni, mert nem jött ki. Sima kókuszolajnál, vagy sima Amlánál volt olyan, hogy 3x mostam.

2016. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!