Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől a festéktől fényben...

Ettől a festéktől fényben lilás árnyalatúnak látszik a haj?

Figyelt kérdés
Eredeti világosbarna hajamat (teljesen natúr árnyalatú) szeretném befesteni egy árnyalattal sötétebbre, meg is vettem a hajfestéket, de csak a színmélységre figyeltem (az rendben van), az árnyalatra viszont sajnos nem, és a dobozra 22-es van írva (a pont utáni szám), és most néztem, hogy a 2-es szám (ráadásul duplán) irizáló, vagyis lilás / rózsaszínes árnyalatot jelent, amit elvileg a sárgás árnyalat kiütésére találtak ki. Az én hajamban viszont nincs sárga, se vörös, nincs mit ellensúlyozni, így nem tudom, hogy jó lenne-e rá ez a festék. Nincs már meg a blokk, kicseréltetni nem tudom egy ugyanilyenre csak 00-ás árnyalatban. Szerintetek el merjem használni? Nem lenne tőle lilás a hajam?

2016. szept. 22. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik márka, melyik típus, milyen árnyalat, ezt meg kellene írni.
2016. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Keune so pure hajfesték középbarna, 22-es árnyalat. Igazából sima barnás természetes szín laikus szemmel nézve, csak nem tudom, az a pont utáni szám mennyire számít, pl ha 1-es vagy 11-es lenne a pont után, akkor mennyire lenne más az összhatás. Mert úgy tudom, az a hamvas, a 2-esre meg opalizálót írnak, de nem tudom, az a gyakorlatban mit is jelent tulajdonképpen. Csak nem lesz rózsaszín(esbarna) tőle a haj. Vagy mégis? :) (Gondolom ezek a pont utáni számok nagyjából egységesek minden márkánál.)
2016. szept. 24. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán ismert hajfestékmárka, neten nincs valami színskálájuk? Ahol van magyarázat a számozásra.
2016. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!