Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettentően rossz állapotba...

Rettentően rossz állapotba van a hajam, vasalom már lassan 2 éve, ettől nagyon töredezik, meg ha megmosom, addig szép puha, de ha megszárad ugyanolyan törött, száraz és rossz hozzáérni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék hővédő krémet venni, meg lecserélni a hajvasalómat, mert elég nagy hőfokon vasalom, és nem lehet

állítani :S


2010. ápr. 23. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben abbahagynám a vasalást (én végleg, de ha nem bírod, legalább egy időre, amíg rendbe jön a hajad)t. Vágass belőle kicsit, meg tegyél rá hajpakolást, valami jó minőségűt. hátha segít.
2010. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na, nekem a mellem alá érő hajam volt, elkezdtem vasalni 2 éve, ugyanúgy jártam, mint te, de hát nem érdekelt a törés,mert ugy nem volt jó a hajam. Vasalta, vágattam, tördezett, most már a fülem aljáig ér ahajam olyan rövid (ilyen viktoria backhames lett a kicsisége miatt), most már nem vasalom. Szerintem hagyd abba, 1-2 alkalommal oké,hogy kivasalod, de ne mindig.

Ha megmosod vasald ki, utána mig nem mosod meg megint addig ne vasald. Vegyél hajvégápoló szérumot, az nekem bevállt.

2010. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
vágdd le kopaszra:)
2010. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Avon Planet Spa olívaolaj hajpakolás 200 ml-es tégelybe van minden hajmosás után 40 percig hagyd rajta
2010. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekemis mell alá érő hajam volt amit elkezdtem vasalni és 1éve növesztem mégmindig nincs ugyanakkora, mint volt a töredezés előtt. ne vasald:S
2010. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Step one: vágass a végéből

Step two: heti 1x-2x vasald, és állítsd a hőfokot olyan alacsonyra ami még kivasalja a hajad.


Én így csinálom és közbe növesztem, egész egészséges :)

2010. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1.vágasd le a töredezett részt

2.heti egyszer tegyél rá hajpakolást. Lehetőleg a fodrásztól rendelj.

3.hajvasalásnál használj hővédőt. Most sokan dicsérik a Syoss hővédőjét.

4.használj balzsamot a hajadra. Fürdéskor tegyél a hajad végére és hadd rajta 1-2 percig

5.hetente max 2x vasald

6.Ajánlott hajvasalók:Toni&guy-legjobb,Imatec Belissim, esetleg még a Remington.

Mielőtt hajvasalót veszel nézd meg h mien a kerámialapja,lehet e hőfokot állítani,esetleg van e rajta ionos funkció.Remingtonra sokan mondják h jó,csak az nagyon tönkreteszi a hajad.

2010. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért tenné tönkre a hajat a Remington? Nekem 16 ezres Remingtonom van és 230 C°-on vasalom másfél éve vele a hajam és semmi baja!
2010. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

2 hónapja vágattam le a hajam, most növesztem, mert még elég rövid. Épp most próbálok beszerezni egy új hajvasalót, az enyémmel az a baj hogy nem lehet állítani, és mindig 200° fölött vasalja...Remingtonra gondoltam, amit 130°-tól 220°-ig állítható...

2010. ápr. 25. 13:54
 10/11 A kérdező kommentje:
És az a baj hogyha nincs kivasalva, úgy nem tetszik :S
2010. ápr. 25. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!