Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszel 2 percre a pótanyukám...

Leszel 2 percre a pótanyukám és segítesz nekem? Sokat festettem a hajamat meg vasaltam így az alja totál száraz törött a teteje viszont nagyon zsirosodik. Mit csináljak vele? Olyan rossz hogy nincs ki tanácsot adjon:- (

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 11:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
80%

Szia!

Én szivesen segitenék neked de szerintem nem tudok.Talán az lenne jó ha elmennél egy fodrászhoz és tanácsot kérnél,biztosan segitenének neked!!

Remélem hamar megoldódik a problémád!

További szép napot kívánok neked.

2011. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Nem feltétlen kell "eltemetni" azt a hajat! Azt tanácsolnám, hogy használj sok sok balzsamot, én pl fodrászkellékesnél szoktam venni nagy tubusos kókuszos illatút, ami bevált , remélem neked is használni fog, meg nem ártana egy kicsit szüneteltetni a hajvasalást!

Ha ez nem hozza rendbe, akkor sajnos le kell vágatnod!

2011. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

az alját bizony le kell vágni


a többire pedig hajpakolás minden mosásnál,de ne mosd 2 naponta,ne tegyél rá semmilyen fixálót,semmit,fogd össze ha nagyon szétáll

vasalni se vasald egy ideig,és festeni se,had pihenjen

2011. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csinálj tojássárgájából, és ricinus olajból pakolást a hajadra. Tekerd be törölközővel, és hagyd rajta legalább 20-30 percig, utána mosd le olyan samponnal, ami nem szárít. Ezután tegyél rá hajbalzsamot.
2011. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi. mi a neve annak a kókuszillatunak amit irtál? most azt csináltam hogy florol étolajat meg balzsamot összekevertem és a végeire tettem vajon jó ez?
2011. márc. 17. 11:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Alját lekell vágatni.Törött hajvégen a fodrász segít!!!
2011. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor ideje lenne vágatni az aljából! És válassz zsíros hajtövekre "szakosodott" sampont :) A Head&Shoulders a legjobb sampon márka szerintem!
2011. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni ricinusolajat? és a floriol hülyeség volt? az van ráirva van benn e vitamin
2011. márc. 17. 11:53
 9/15 anonim ***** válasza:

Ricinus olajat patikában kapsz.

Én 2 evőkanál ricinus olajat keverek össze fél evőkanál étolajjal (szóval nem volt hülyeség az az olaj), meg nekem van itthon még egyéb olajam is (mandula, jojoba), ezekből is teszek bele egy pár cseppet, de nem feltétlen kell.

Ezt az keveréket kenem a hajamra, és hagyom fent minél tovább - 5-7 órán át. Hetente 1x-2x. Zuhanysapkát húzok rá és betekerem törölkövőzel. Aztán bánfi samponnal mosok hajat.

A kedvenc hajbalzsamom pedig, ami helyrehozta a hajam egy elszúrt dauerolás után, a Fructise 1 perces hajbalzsama, amiből akár 1 órás pakolást is csinálhatsz. 1 tégely után sokkal szebb volt a hajam.

Ez az: [link]

2011. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja és szokták még ajánlani a Babydream sampont is (Rossmann termék), ami babasampon, és kímélőbb, mint a felnőtt samponok.

Hm, esetleg még szedhetsz sörélszető tablettát és/vagy vasat, az is jót tesz a hajnak :)

2011. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!