Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, mennyi idő alatt tudnám...

Fiúk, mennyi idő alatt tudnám megnöveszteni a hajam hosszúra minimum a lapockámig?

Figyelt kérdés
Viszonylag gyorsan növő hajam van.Ki szeretném próbálni,hogy hogy állna.

2016. szept. 25. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt miért fiúktól kérdezed? A lányoknak sokkal több tapasztalatuk van az ilyesmiben, nem?

Milyen hosszúból indítod?

2016. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy halottam fiúknak gyorsabban nőnek a haja,ezért.Kb 5cm jelenleg.
2016. szept. 27. 21:44
 3/4 anonim válasza:
Nekem alapból hosszú hajam van, de leakarom vágni emo-ra. :) Igazándiból meg attól függ hogy mennyiszer vágod le a hajad, mindig egy nagyon-nagyon-nagyon-nagyon pici-pici-pici-picivel gyorsabban fog nőni kb olyan félév szerintem vagy háromnegyed év. De ha neked dús és sok hajad van, ne növeszd meg mert sokat fogsz vele szenvedni xd
2016. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Lehet,hogy szenvedni fogok vele,de akkor is megnövesztem addig,maximum ha nagyon nem bírok vele,akkor levágatom.
2016. okt. 2. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!