Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megnöveszteni a...

Hogyan tudnám megnöveszteni a hajam illetve a szakállam?

Figyelt kérdés

[link]

Lényegében ilyenre szeretném(azzal a különbséggel hogy nekem fekete az arcszörzetem illetve a hajam).Hallottam valami kávés módszert illetve ricinus olaj is segít vagy hogy minél többször borotválkozzak.Tudom hogy full lutri kinél melyik jön be de szeretném pár hónapon belül elérni ezt az eredményt.



2016. júl. 23. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek hajnövesztő szerek, átlagosan 1-2 cm-t nő a haj havonta. Ezzel számolhatsz. A szakáll meg nyilván akkor nő meg ha nem borotválkozol.
2016. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ilyesmi hajam van, a szakállam 2 hónap alatt a hajam pedig 2,5 év alatt nőtt meg.
2016. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 24. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajat úgy érdemes növeszteni, hogy 2-3 havonta vágatsz a végéből egy nagyon picit, csak épp annyit, amennyi töredezett, mert ha egészségen a haj, akkor nő rendesen. Szakállat viszont eleinte min. 1 hónapig nem lehet nyírni, mert nem minden szál nő egyforma tempóval, így először meg kell várni, hogy kicsit "összenőjön". Utána már lehet nyírogatni, de persze ha hosszút akarsz akkor elég csak akkor formázni, ha már mondjuk nagyobb és kezd igénytelenül kinézni. Másik, minél egészségesebben kell táplálkozni, sok vitamint bevinni és sportolni. A sport is segít a szakáll növekedésében, mert akkor nő a tesztoszteron szint és gyorsabban nő. De egyébként előfordul, hogy úgy tűnik, hogy nem nő a szakállad, de türelmesnem kell lenni és nem szabad feladni. Ha esetleg viszket alatta a bőröd és ez idegesít, akkor használhatsz szakállolajat. Bár az elég drága.
2016. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!