Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét hajfestés után 1-2...

Sötét hajfestés után 1-2 héttel hogyan hat a szőkítés?

Figyelt kérdés

Befestettem a hajam sötétbarna festékkel, hogy eltüntessem a lenövést (pár árnyalattal világosabb az eredeti hajszínem) A kérdésem az hogy ha én 1-2 hét múlva elmegyek fodrászhoz hogy csináljon nekem balayage/copacabana hajmelírt akkor az sikeres lesz így hajfestés után? Bocsi a hülye kérdésért, csak eddig falusi fodrászom volt aki mesterien tud öreglányokat dauerolni viszont komolyabb frizurákhoz nem igen érthet márcsak azért is gondolom ezt mert egyszer megkértem hogy csináljon nekem balayage/copacabana melírt és az egész egy nagy rakás sz@r lett semmi változást nem vettem észre a hajamon..pláne hogy "szőkítés" után az egészet lekente világos barna festékkel..azt mondta hogy legalább 4 alkalom után lesz olyan a hajam amilyet szeretnék.. ezzel teljesen elbizonytalanított. És most szeretnék adni mégegy esélyt ennek a hajstílusnak így felkerestem egy komoly városi fodrászatot igaz 3x olyan drága.. szóval akkor ott már sikerrel járhatok a haj melírral elsőre?

Válaszokat előre is köszi..

18/L



2016. szept. 26. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel világos vöröses lesz a hajad vége, de gondolom a fodrász kever bele hamvasítót is. Egyébként egy jótanács: Tölts le a youtube-ról egy videót, hogy hogyan is történik a festés, mert városi fodrász se biztos hogy tisztában van a legújabb trendekkel. Ez tapasztalat, bár nekem vágással kapcsolatban vannak most problémáim.
2016. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ilyen friss sotet festessel nem tudnak meg nagyon mit kezdeni. Nekem kozepbarna festettnel ket alkalom kellett hogy szep, foltmentes legyen az atmenet, de valoban kicsit voroses az arnyalata, ahhoz hogy szep hamvas legyen parszor meg le kene szivatnom.
2016. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondani kell a fodrásznak, mit, mikor kentél a hajadra (jó esetben megkérdezi, ez alap.

A bolti festékektől nagyon nehéz a hajat megszabadítani, tehát lehetséges, hogy a szőkítés nem hozza meg a várt eredményt sajnos. Bár ha csak a tövét festetted, nem lehet nagy baj, ha korábban nem volt minden egyes alkalommal végigfestve az egész hajhossz.

2016. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!