Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lógós, ráncos herezacskó...

Lógós, ráncos herezacskó feszesítése?

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet, ami a kérdésben van. Kifejezetten zavar, hogy ilyen a herezacskóm úgy, hogy még most leszek lassan 17. 1 éve még közel sem volt ilyen, csak úgy hirtelen jött.


Valaki tud esetleg valami módszert a bőr feszesítésére ezen a téren? Esetleg valami pakolást, vagy akármit meghallgatok. Illetve még az a kérdés, hogy a szőrtelenítő krém használata ezen a területen hatással lehet-e rá? Előre is köszöntem!


(A kérdés teljesen komoly, herevasalással kíméljetek! :D)



2016. okt. 1. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi módszer, csak a plasztika. Barátkozz meg vele inkább, nem hiszem hogy ez bármelyik csajt zavarná :D szőrtelenítőt használhatsz, nem tudom mire gondolsz, milyen hatással lehetne rá, de a szőrt le fogja szedni :D


De amúgy igen, kipróbálhatod a vasalót :DD

2016. okt. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs rá megoldás.
2016. okt. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Termeszetes, hogy ilyen. Az osszehuzo-ernyedo bor, izomzat miatt olyan. Mindenkinek rancos. Ha nem lenne az, eleg nagy bajban lennel. Kell. Nem veletlenul olyan.
2016. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én imádom, hogy lógós
2016. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

(#1. A krémben lévő vegyi anyagok hatására céloztam.)


Én meg kimondottan rühellem, hogy lógós. 2 ujjammal a herék felett össze tudom fogni konkrétan, esküszöm mint ha valami vénember zacskóját viselném úgy érzem magam.. :D

2016. okt. 2. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez miatt ne aggódj,mindenkié ilyen.
2016. okt. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 vagyok nekem is lógós
2016. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki össze tudja fogni.
2016. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!