Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap visszaszőkítik a...

Holnap visszaszőkítik a hajam, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Egy évig teljesen szőke volt a hajam, múlt héten balayage ombrét csinált a fodrász, de nem tetszik..tövétől kb 2-3 cm barna

Holnap visszafestetem az egészet szőkére mert nagyon nem tetszik

Mire számítsak, narancssárga lesz a barna rész? :S



2016. okt. 3. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hova festitek ennyire a hajatokat?

Ezér döglik meg a haj szerkezetetek...

Nem festem/egyévbe talán 3x vasalom és mindenki azt hiszi valamit használok biztos...pedig a kézre eső tusfürdővel mosom ><

2 parókára való hajat ritkitottam le pár hónap alatt.

Tedd le a festéket, ha fiatal vagy.

2016. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egészség szempontjából egyet értek az elsővel viszont! Nagy álmom volt az igazán hosszú haj, ennek érdekében én se kezeltem hővel, nem festettem éveken át.. Semmivel nem lett egészségesebb vagy hosszabb a hajam. Végül annyira meguntam az alapszínem, hogy megint festeni kezdtem.

Kérdező! Ha csak 2-3 centi barna akkor szerencséd van. Mivel a hajtöveknél van a legmagasabb hőmérséklet és a szőkítő hőre aktiválódik csak igazán ezért az első alkalomra szőke leszel. Ne izgulj!

2016. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket, bár egyik sem épp a kérdésemre irányult igazán

24 évig nem volt festve a hajam, tavaly már derekamig ért a barna egyenes lobonc

Meguntam. Szőke lettem, imádtam. jobban is állt, szebb vagyok így. ennyi :D

Most éppenséggel csak a hátam közepéig ér annyira nem halok bele :D

2016. okt. 3. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!