Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt a hajamnak ha mindennap...

Árt a hajamnak ha mindennap hajat mosok?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást véleménnyel vannak. Sokan mondják hogy a sok hajmosás árt a hajnak de olyat is olvastam már hogy amerikában van aki naponta többször is mos hajat
2016. okt. 4. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Zsírosodni fog tőle, meg felesleges idöpocsékolás naponta mosni. Használj szárazsampont, ha máshogy nem megy.
2016. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

"Zsírosodni fog tőle"

Aki minden nap mossa, annak tökmindegy mennyire zsírosodik. Aki minden nap jól akar kinézni, annak nem felesleges időpocsékolás naponta mosni. Kímélő samponnal lehet naponta mosni, nem lesz semmi bajod, én is így teszek már 7 éve.

2016. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Zsíros és korpás lesz a hajad + elég drága mulatság minden nap maosni.
2016. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Mindennap mosom, és semmi baja.
2016. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha van valakinek erre ideje, akkor lehet csinálni, de ha abba akarod majd hagyni és inkább 3-4 naponta mosni, kemény menet lesz átszoktatni a hajadat, már másnap undorítóan zsíros lesz.
2016. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem eléggé problémás a hajam. én pl ha gyakran hajat mosok, akkor nagyon szárítja, száll, a festék is enged a színéből, ha pedig kihagyok egy napot, akkor egyszerűen undorítóan néz ki.
2016. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!