Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegyek az arcon. Jól...

SDóraL kérdése:

Anyajegyek az arcon. Jól néznek ki? Vagy gáz?

Figyelt kérdés

Szóval az arcom jobb oldalán van 3 nem annyira nagy(vagyis nem tudom mi számít nagynak).

Sok ismerőst kerdeztem hogy leszedessem e, erre mindenki az mondta hogy ne, mivel én ettől vagyok én...(lehet hogy csak kedvességből mondták, hogy ne bántsanak meg... ezért egy kicsit kétségbe vagyok esve) beszéltem bőrgyógyásszal, máshonnan már szedtek le nem is keveset, de ezeket egyenlőre nem ajánlja hogy leszedessem... szerintetek nagyon gáz? Lehet így pasizni?? Vegy egyedül halok meg?

Elsősorban kérlek fiúk válaszoljatok!Köszi


15/L



2016. okt. 4. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valaki ír privátba (vagy kíváncsi) linkelek képeket
2016. okt. 4. 22:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Látom hogy nem mostani kérdés de leírom hogy a nővéremnek sokkal több van és ragadnak rá a pasik. :D Persze már vőlegénye van, úgyhogy nem érdekli más. Aranyos szerintem és egyedi vagy tőle :) Tuti hogy ez nem fog semmiben hátrányt jelenteni. Semmiképp ne szedesd le!
2016. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt! :)

Egyenlőre maradnak, de a későbbiekben ha valami problemám lesz velük (értsd:nagyobbak lesznek vagy elvaltoznának) akkor menni fognak

Egyet leszedtek most próbába es úgy tűnik pigment nélkül fognak gyógyulni úgyhogy ha erre kerülne a sor legalább tudom h csúnya már nem lehet... bár ez minden anyajegynél más, szóval reménykedni kell.

2016. okt. 17. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb oldalamon van három. Majd írd le hogy jó lett e a végeredmény!
2016. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"nagyobbak lesznek vagy elváltoznának" Hát figyelj, ha ez történik akkor necces hogy az egy veszélyes tumor, és azzal sürgősen fordulj orvoshoz...
2017. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!