Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen lenne ez a...

Szerintetek milyen lenne ez a pakolás hajra?

Figyelt kérdés

A hajam vékonyszálú és elég lassan nő, szeretném felturbózni valami házi pakolással. Szerintetek ez bevállna? Ti kipróbálnátok?

-2-3 kiskanál méz

-egy felvert tojásfehérje

-argánolaj (egy pár csepp)

-egy pépessé tört banán

-egy kis csipet élesztő

Mindez persze összeturmixolva, kb fél óráig a hajvégeken hagyva. A válaszokat pedig előre is köszönöm ;)



2016. okt. 6. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hajvégre rakod, az a növést nem befolyásolja.


Menj el a Dm-be, vegyél amla hajolajat, ne pacsmagolj ilyen házi hülyeségekkel.

2016. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a múltkor csináltam ilyesmit. A tojás miatt egész nap hányingerem volt és alig bírtam kimosni a hajamból azt a sok sz*rt (méz, tojás), plussz nem bírtam benne lenni egy órát sem, szanaszét folyt, ragadt mindenem, én undorítónak tartottam. Bőven elég valamilyen olaj.
2016. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én épp 2 napja próbáltam ki hasonló pakolást és az én száraz, durva, göndör, de vékonyszálú hajammal csodát tett! Így készítettem:


1 evőkanál langyos tejhez adtam 2 kávéskanál mézet és felfuttattam benne fél kocka élesztőt (mintha tésztába raknád). Mikor felfutott (kb. 10-15 percet hagytam), hozzáadtam egy evőkanál oliva olajat és egy tojásfehérjét (nem felverve, de jobb előtte villával kicsit fellazítani). A "hozzávalókat" összekevertem és a frissen mosott, de már nedves hajamra kentem (a hajtövekre is). Utána gyorsan feltekertem, ráhúztam egy fürdősapkát és körbetekertem egy régi sállal, mert a pakolás folyékony! Fél órát hagytam rajta, utána hajat mostam és a hajam olyan puha lett mint azelőtt soha!!

2016. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!