Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj vörösítésére illetve...

A haj vörösítésére illetve világosítására jó a lent látható otthoni pakolás? Próbált már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Sötétbarna, vékonyszálú (nagyon vékony), kb picivel váll alá érő viszonylag dús hajam van, és vörösíteni szeretném, valamint egy kicsit világosítani. Internetem olvastam a fél csésze répalé + fél csésze céklalé pakolást, és arra gondoltam, hozzákeverek negyed csészényi kamillateát és egy citrom levét. Vajon ez mennyire lesz hatásos? (szerintem túl sötét a hajam, hogy látszódjon a céklás/répás vörösítés, ezért gondoltam közben a világosításra is) Nem szeretnék gyári hajfestéket vagy hennát használni.

A válaszokat előre köszönöm!

17/l



2016. aug. 2. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A hajad nem lesz vörös amíg nem tűnnek el belőle a barna pigmentek, ehhez meg hajfesték kell legalább 9% oxival. Otthoni cuccok semmit nem érnek, csak szőke hajon látszik eredményük, de még azon sem sok.
2016. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. aug. 3. 07:12
 3/3 anonim válasza:
A kamilla szőkít.
2016. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!