Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elbuktam egy fogadast es...

Elbuktam egy fogadast es ennek az volt a tete hogy a vesztes befesteti a hajat szurkere es en vesztettem. Most nem tudom hogy ehhez van ilyen kulon ferfi hajfestek? Vagy noi hajfestekkel fessem be? Nem lesz tole bajom? 17/f

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 19:36
1 2
 1/12 Bella 12 válasza:
47%

vannak kimosható hajfestékek is szerintem van szürkébe is és az kijön három hét alatt vagy kicsit több.

női hajfestékkel is szerintem befestheted csak az lenőni fog jó sok idő után de bajod nem lesz tőle csak hát szürke lesz a fejed jó ideig

2016. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Én csak bemosóval csinálnám,de vannak olyan festékek is,amik csak a hajmosásig tartanak,inkább ilyet szerezz be.

Igazival ne próbálkozz,mert nagyon durván tönkre kell tenni a hajadat ahhoz,hogy befogja szürkére.

2016. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen csak ezzel az a baj hogy ez fogadas volt es en allom a szavam :)

Es sajna igen olyan kell amit bem lehet kinosni :/ hanem addi van ott ameddig friss nem no helyette.

2016. okt. 6. 20:05
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nincs különbség női és férfi hajfesték között (nincsenek is külön kategóriák erre), sem a hajunk alap szerkezete között. A hajfesték nem fogja tudni, hogy most épp milyen nemű embernek a hajára kerül. (Te ezt tényleg nem sejtetted?)

Viszont engedd meg, hogy megjegyezzem, egy idióta vagy. Tartsd be a szavad, de ne ilyen hülyeségekben, hanem a fontos dolgokban...

20/L

2016. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

En minden teren tartom a szavamat mint fogadasokban mint igeretekben.:) Bar nem szoktam fogadni mert aki fogad az mar alapbol veszitett.

2016. okt. 6. 20:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen színű most a hajad?
2016. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sotetbarna
2016. okt. 6. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor előtte ki kell szőkíteni.
2016. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

O de 6x fessem at nem?

Hat minek a hajfestek nem befogja a hajnak a szinet vagy mi?

2016. okt. 7. 06:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hosszú a hajad, úgyis hamar lenő. Máskor meggondoltabban fogadj. Egyébként előbb-utóbb úgyis szürke, vagyis ősz lesz a hajad.
2016. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!