Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elbuktam egy fogadast es...

Elbuktam egy fogadast es ennek az volt a tete hogy a vesztes befesteti a hajat szurkere es en vesztettem. Most nem tudom hogy ehhez van ilyen kulon ferfi hajfestek? Vagy noi hajfestekkel fessem be? Nem lesz tole bajom? 17/f

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A szürke egy "extrém" szín, mint a pink, kék, stb. Az extrém színek színezőként kaphatóak, nem tartós hajfestékként. Színező nem fogja be a hajadat, vagyis nem olyan intenzíven. Szürkés lehet, de szürke nem.


Előtte le kell szívatni, és erre festeni a szürkét. De mivel nem tartós, nem lenőni fog, hanem kikopni. Így vagy lesz egy kopott szürke hajszíned, ami ki tudja, milyen lesz a leszívott hajadon, vagy rendszeresen újrafested, míg a kivilágosított rész le nem nő.


Igaza van az egyik előzőnek. Nem ilyenben kell a szavadat tartani. Csak ostobának tűnsz, hogy olyanba egyeztél bele, aminek utána sem néztél.

2016. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az nem tőled hanem a haj minőségedtől függ, hogy kikopik-e a festék lenövés előtt , tehát erre nem is fogadhattál. Igen lehet többször is be kell festened ha annyira ragaszkodsz a szürkéhez :)
2016. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!