Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajamat szeretném...

Sötétbarna hajamat szeretném világosabbá tenni természetes módon ami nem annyira roncsolja a hajat. De hogyan?!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy szőke hajra való sampont, balzsamot és hajpakolást használsz világosabb lesz a hajad :O Tök durva, de a barátnőm kipróbálta és világosabb lett a haja.

Szerintem próbáld ki :)

2010. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen világosabbá? Mármint csak a barna hajadat akarod világosabb barnára fakítani, vagy esetleg más, világosabb színt elérni, ami persze nem barna?
2010. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
világos barnát szeretnék. halottam citromról, h az jó rá. vagy ecet?! és köszönöm a választ a sampont majd kipróbálom, mennyire világosította ki?
2010. ápr. 25. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:

12:15-ös vagyok :)

Látványos voltázoson ment keresztül. Tényleg látszódott, hogy világosabb lett neki :)


[link] << Ezt használata :) Meg ugye balzsamot is.

2010. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ahham. köszi szépen: D

de azért ugye szőke nem leszek?!:D

2010. ápr. 25. 13:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, a citromos öblítésről én is hallottam, hogy az világosítja, meg a kamilláról is hallottam (bár azt ált a szőke hajszínnel hozzák összefüggésbe), de egyszer ki lehet ezeket próbálni, hátha...:D
2010. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Citromról meg kamillateáról hallottam már...nemtudom nem próbáltam:) de szerintem csinálj egy citromos kamillás teát, htáha:D
2010. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pár citromos öblítészől nem lesz sötétbarnából világosbarna a hajad... de 2, max. 3 hajfestéssel meg tudod oldani.menj el egy jó fodrászhoz és az befesti...mellesleg nekem egy mesterfodrász mondta hogy ő olyan festékkel festi nekem ami védi a hajat és ápolja.
2010. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is barna hajam és egyszer véletlenül szőke hajra való niveat vettem...tényleg kiszőkítette.Egyébként a gliss kurral ugyanez a helyzet.Mindekettő beválhat neked.
2010. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én hónapig használtam a sötétbarna hajamra a Nivea szőke hajra való termékcsaládját, de semmit nem rét. :S
2010. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!