Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fodrász Szegeden? Pixie...

Jó fodrász Szegeden? Pixie hajat szeretnék!

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta vissza-visszatérek a rövid (pixie) haj gondolatához, de ezidáig nem nagyon találtam olyan fodrászt, akire rá merném bízni a fejem. Olyat keresek, aki olyat vág, amilyet mondok neki, nem rövidebbet és nem tesz bele semmi olyat, amit velem nem egyeztetett (sajnos csak ilyen tapasztalataim vannak), viszont ami ennél is fontosabb, hogy merje megmondani, ha valami szerinte nem állna jól nekem - a fejformámhoz vagy a hajam milyenségéhez nem passzol, és bátran ajánlana is ötleteket, hogyan lehetne kivitelezni a kívánságom úgy, hogy jól álljon nekem. Az is fontos, hogy kellemesen érezzem magam nála, legyen kedves és őszinte.

Elsősorban olyanok válaszát várom, akik vágtak már fiús/rövid hajat, és el tudják mondani, kinél mire számíthatok, mennyire rutinos az ilyen hajak terén az adott fodrász, ki a kedvenc.

Előre is köszönöm a válaszokat! :-)

(21, lány)



#fodrász #haj #Szeged #rövid haj #Szeged jó fodrász #szegedi fodrász
2016. okt. 8. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz nem a kérdésedre válaszolok, ezért előre is bocsánatot kérek. Milyen most a hajad? (Hossza stb.)
2016. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Semmi probléma. :)

Vékonyszálú, egyenes, természetes szőke.

Miért?

2016. okt. 8. 22:28
 3/6 A kérdező kommentje:
(Elfelejtettem megemlíteni: mell felett ér véget egy kicsivel)
2016. okt. 8. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekelt, hogy milyen hosszúságú hajból akarsz pixie hajat vágatni. :)
2016. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jakabné Szélpál Nikihez járok, a Tápai utcában dolgozik a Spar mellett egy tízemeletes földszintjén. Pixie hajat még sose vágott nekem, de mindig olyat kaptam, amit kértem, se nem rövidebb, se nem hosszabb. Mindig megkérdezi, hogy milyen legyen, és javasolja, hogy lehetne kicsit más a formája pl.

[link]

Nyitva: h, sze, cs, p: 8-18, k, szo: 8-12

2016. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
imádom a pixie-t, olyan szexi :)
2016. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!