Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden olcsó férfi fodrász?

Szegeden olcsó férfi fodrász?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna javasolni Szegeden olcsó fodrászt, aki egy egyszerű nyírásért nem kér 1000 Ft felett, azt megköszönném nagyon! (Bár nem tudom, 1000 alatt egyáltalán még nyírnak-e bárhol is...)

2016. szept. 27. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A rókusi krt. körforgalom felőli oldalán egy panelház aljában volt valamikor (kb 3 éve), hogy nekem 500 jómagyar forintért lenyírta. De amit ennyi pénzért csinálnak, azt magadnak is meg tudod csinálni egy 3000 forintos hajnyíróval is. (Ami kb 3 fordráasz után be is hozza az árát, ráadásul nyírhatod amikor akarod és csak 10 percet vesz igénybe. Én már 2-3 éve így nyírom a hajam.)
2016. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet.
2016. szept. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!