Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Friss heget hogyan lehet kb...

Friss heget hogyan lehet kb másfél-két hét alatt eltüntetni?

Figyelt kérdés
Megvágtam magam és utána derült ki hogy mennék apukámhoz németországba két hét múlva. Nagyon ellene van még annak is ha csak rajzolok a bőrömre. Nem hogyha még a hegeket meglátná. Szóval az lenna a kérdésem hogy mivel lehet nagyon gyorsan eltüntetni a hegeket? Szépen kérem hogy akik csak lecseszni tudnának és negatív válaszokat írni azok légyszi e hajlamaikat máson éljék ki. Az sem muszáj, hogy teljesen eltűnjőn csak mondjuk kihalványodna és akkor már tudnék rá alapozót és púdert rakni. Válaszaitokat előre is köszönöm :)

2016. okt. 10. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ.

Ha véletlen baleset történet akkor felesleges ezzel szórakozni,egyszerűen elmondod,hogy véletlenül megvágtad magad,ha rákérdezne.

Ha szándékosan vagdosod magad,akkor viszont sürgősen kérj segítséget,mert ez nem egészséges és főleg nem megoldás azokra a dolgokra,amik miatt csinálod.

Egyébként semmivel nem tudsz gyorsítani a folyamaton.Nyilván valamilyen fertőtlenítő krémmel kell kenni,de ez a szervezeteden műlik.Ha pedig olyan mély vágásról beszélünk,hogy hegeket hagy maga után azt már soha nem fogod eltüntetni,ott lesz életed végéig.

2016. okt. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hosszú idő mire meggyógyul.
2016. okt. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod eltűntetni. Sőt, örhetsz, ha elmúlik valamikor, és nem marad meg életed végéig a heg..
2016. okt. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Én régebben neogranormont kentem rá, és rendszeresen radíroztam, az használt:)
2016. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sudocremtol hamar ki fakul ha ugy vágtad magad ahogy én gondolom.

Az elsőt én se kentem le a másodikat igen es a masodik mar nem katszodik mig az első elege

2016. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!