Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szürkített hajon lehet segíteni?

Szürkített hajon lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Fehér hajat szerettem volna ombrésan a sötétszőke hajamból. Amikor a fodrász kész lett szürke volt, de egészen tetszett. Az átmenetet olyanra csinálta mintha lenne benne egy térdig érő lenövés, szóval elég csúnya lett. Azóta megmostam már párszor és a szürke fehéres kékes zöldes sárgás lett, tehát ilyen érdekes, ami nagyon nem tetszik. Vissza szeretném festeni, viszont amikor a fodrász kész lett, azt mondta ezt a hajhabot amivel csinálta még ki se lehet szívatni, maximum sötétebbel befestetni. A másik ami aggasztó pedig az, hogy a sok festéstől és szívatástól stb. annyira tönkre menne a hajam, nincs esetleg más megoldás? Ha nincs akkor valaki hallott már ilyen hajhabról? Valaki volt már hasonló helyzetbe? Esetleg valaki tud online fodrász tanácsadásról, ahol fodrászokat lehet kérdezni ilyen dolgokról? Előre is köszönöm a válaszokat.:)

2016. okt. 11. 17:11
 1/2 anonim válasza:
Nos én nem vagyok fodrász, tehet annyit sem értek ehhez mint tyúk az ABC-hez, de egy fodrásznak nem olyan terméket kellene használnia amivel a haj állapota visszafordíthatatlan legyen.! Szerintem festés. Szerintem csak ez a megoldás maradt, de kérdezősködj ismerőseidtől, vagy tegyél fel kérdést még máshol is, gondolom olyasmi hajat szeretnél ami az Éjjel-nappal Budapestben van Lisának. :) Én Johnnie Guilbert-eset türkiz, vagy neon kék csíkkal benne. :D
2016. okt. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy várd meg míg lenő. :D
2016. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!