Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök vékonyítása -...

Szemöldök vékonyítása - férfiaknál milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Ha lefenykepezkedek mindig szembetunik nekem hogy milyen nagy a szemoldokom (vastag).

Sotetszoru, eros :S


Mar vasaroltam egy ilyen Philips trimmert :

[link]


a legrovidebb fesut hazsnalom hozza, de azt hittem megkissebbre fogja majd szedni. (valamit biztos tett,mert mar nem kunkorodik be a szemoldokom, szoval a hosszusag mar rendben is lenne....de igy is vastag)


Ha elkezdem egyszer kiszedni akkor viszont mar mindig fog kelleni,es elegge erzekeny a borom, a borotvalkozast se nagyon birja (kipattogok tole).

A szemoldokom kozott is szedni szoktam regen, de idoigenyes es...3naponta kellett csinalnom. MOst mar egy ideje borotvalom kozotte :) ilyen borotvaval:

[link]

ez tokre bejott,mert 0 perc alatt meg van, es alaposabb is.


Vastagsagan hogyan tudnek javitani, de nem szeretnek nagyon feltuoen kiszedett szemmel jarni. Csak egy picit szeretnek....rajta javitani


2016. okt. 11. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hetente szedem a barátomnak. Szerintem menj el kozmetikushoz, van ahol 500 Ft/ alkalom.
2016. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzám jár férfi vendég szemöldökszedésre.Nyugodtan menj el kozmetikushoz.Férfiaknál máshogy kell szedni a szemöldököt,hogy formája megmaradjon.
2016. okt. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

csak felek hogy ilyen lessz a vegeredmeny:

[link]


ezzel az a baj,hogy teljessen szembetunik hogy szedve van (pontosabban borotvalva, tul nagy a kontraszt kulombseg vagy hogy mondjam ....)

2016. okt. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!