Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok az arcotokra...

Mit használtok az arcotokra sminkelés előtt? Milyen krémet kentek rá? Valami előkészítőt ajánlani amitől tartósabb a smink? Hol lehet átlátszó púdert venni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak tisztitom.... Kréemt nem használok, még zsírosabb lenne abőröm, így is elég sok gond van vele :(
2010. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Áttetsző pudert pedig a rimmel-töl ajánlanám :) Nagyon jók vagy még az Essence termékei is jók
2010. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hidratálót,meg egy olyan anyagot ami tapasztja az alapozót meg a púdert.meg a végén lefújom fixálóval.
2010. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy egyszerű Garnier nappali krémet kenek smink alá. Asszem valami bojtorjános. Átlátszó púder nekem Loreal volt, elég jó.
2010. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Avon teafa olajos krémet kenek az alapozó alá(zsíros a bőröm és így nem fénylek a nap végére:), olcsó és jó, az alapozó is szebben fed.

Szerintem mindegy,hogy milyen 'előkészítőt' teszel a smink alá, a lényeg az arcápolás,amibe beletartozik az arcmosás,tonizálás és hidratálás is!Csak így lehet szép és egyenletes sminked.A tartósság pedig a sminkcuccoktól függ.Érdemes olyan smink termékeket venni,amit kozmetikusok is használnak -általában tartósabbak és sokszor olcsóbbak is mint az ismertebb márkák(általában a nevet és a reklámot fizeted meg).

2010. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!