Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet egymás után hajat festeni?

Lehet egymás után hajat festeni?

Figyelt kérdés
Rafestek egy hajfestéket a hajamra utána az eltelt idő után lemosom,megszaritom és utána megint befestem egy másik színnel..ez lehetséges?

2016. okt. 12. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de semmi értelme.
2016. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sötét a hajam most..Azt gondoltam,ha befestem platinaszokere utána pedig padlizsán lilara,akkor jobban fog látszani a szín..

Csak attól félek,hogy történhet valami a hajammal,ha egymás után festem..Pl letorhet.

2016. okt. 12. 14:42
 3/3 anonim válasza:
Nekem nagyon sötét barna szinű hajam van majdnem fekete. Mielőtt szőke ombréra festettem volna elöszőr kiszőkitettem. Én fodrásznál voltam és szerintem te se fogj bele házilag, mert nagyon könnyen tönkreteheted.
2016. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!