Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha a tanároknak...

Mit tegyek ha a tanároknak nem tetszik ha festve van a hajam?

Figyelt kérdés

Festve van a hajam lilára egy kicsi tincs bal oldalon a tanároknak nem tetszik mit tegyek???


Tegnap lett lilára festve és még 4 hét kb míg elkezd kopni. Anyit nem akarok várni mert addig piszkálni fognak a tanárok. Gyors és olcsó megoldás kell.

( ha valakinek van ilyen storyja akkor írja le hogy neki mi volt a megoldás )


Gyorsan válaszoljatok

Köszi előre is :)



2016. okt. 13. 14:16
 1/7 anonim válasza:
90%
piszkálni fognak? nem hagyd magad! ha sértő dolgokat mondanak rád, nyugodtan mondd meg neki hogy az igazgatói irodában folytathatjátok a beszélgetést! egy tanárnak semmi köze ahhoz hogy te hogy érzed magad jól! aki beszól annak szólj vissza amég be nem fogja, nem kell megfelelned olyan embereknek akik nem fogadnak el téged ugy ahogy vagy!
2016. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg pici tincs, akkor en siman kivagnam es kesz
2016. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóra semmiképp se hallgass. Tény, hogy nem példaértékű, ha egy tanár a többi diák előtt szól be egy másik diáknak, de annó nekem sem illett iskolába mindenféle sminkkel, akármilyen ruhákban járni.


Ami a hajad illeti, ha tényleg kicsi tincs, én a helyedben úgy tűzném a hajam, hogy suliba ne látszódjon, így sulin kívül kiengedheted és hordhatod szabadon:)

2016. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a házirend nem tiltja nem igazán van közük hozzá, nehogy azért szedd ki belőle. Igaza van az előzőnek suliban egy hullámcsattal a többi mögé tűzöd, otthon vagy ha járkálsz a barátokkal kiengeded. Ennyi :)
2016. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsát :)
2016. okt. 15. 23:35
 6/7 anonim válasza:
Egy osztálytársamnak oldalt le van borotválva egy kis rész és egy picit vörösre festette.Nem nagyon érdekelt senkit,de eltakarta hogy ne nagyon látszódjon.Amúgy meg szard le őket(bocsi),semmi joga hogy ítélkezzen.Ha neked tetszik akkor hagyd így.Ha szólnak akkor ne foglalkozz velük,hagyd őket helyben és kész.
2016. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os. Nem tudom te hol élsz, de ez nem így működik egy állami iskolában. Nem akarok felnőtteskedni (én is nem rég jöttem ki a suliból), de ne mondd már, hogy az, akié az iskola, nem mondhatja meg hogy a diákok hogyan járhatnak iskolába. Van egy szabályzatuk, és ha te annak szöges ellentétét teszed, akkor figyelmeztetnek, végül pedig meg is válhatnak tőled. Ne sodord már veszélybe a kérdezőt a válaszoddal.


Egyébként imádom az ilyen tini megnyilvánulásokat, hogy egyedül a világ ellen meg minden, de kicsit gondolkozz már józan ésszel.


25L

2016. okt. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!