Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk (de akár lányok is),...

Fiúk (de akár lányok is), nektek tetszik az ilyen hosszúságú haj?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 5. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Igen de nem te vagy a kêpen :P :D


f17

2016. okt. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a hossza jó, de ennek az alja nem valami szép.
2016. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tetszik a hossza is, a formája is
2016. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon, tökéletes a hossza.
2016. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1.: de igen, képzeld én vagyok :P Miből gondoltad, hogy ez nem az én hajam?


Köszönöm a válaszokat! igazából nagyon megszenvedek a végével, viszont ha előre dobom egy oldalra az egészet, úgy egész tűrhetően áll. Csak kicsit kezelhetetlen, még nem az igazi várt hossz ez. épp ezért akarom még növeszteni, hogy később egyenesebbre tudjam majd vágatni.


Most derékig érő a cél.

Szerintetek mennyi idő kell még neki?

2016. okt. 5. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagy ebben hogy derékig?! érőt akarsz? Most hogy rövidebb a hajad se olyan szép a vége, hát még ha hosszú lesz milyen nehéz lesz kezelni...
2016. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan atlagos, bar lehet azert mert en a derekig vagy fenekig ero hajat szeretem szetintem hasznalj ricinus olajat, balzsamot, pakolasokat es megno gyorsan. Nekem kb mindig hosszu derekig ero hajam volt es most a fenekemig szeretnem noveszteni nekem ez tetszik, de a tiednek a szine tetszik. 14/L
2016. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6.: igen! Ennek csak a formája ilyen, de egyáltalán nem töredezik, mert rendesen ápolom (balzsam, ricinus, meg ilyenek).


7.: köszi a választ, szép hajad lehet! :)

2016. okt. 8. 11:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként meg azért tűnik csúnyának a vége, mert ez épp a hajmosás utáni állapot, és még nem száradt meg teljesen!:)
2016. okt. 8. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!