Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajra milyen...

Festett szőke hajra milyen színű festéket vegyek, hogy az eredeti hajszínem színét kapjam vissza?

Figyelt kérdés
Sötétszőke hajfestéket vennék de egy fodrász ismerősöm azt mondta nem lesz olyan mint az eredeti volt, nem értem.
2016. okt. 14. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat sajnalom, de ha te a szoke hajadat befested az mar nem lesz soha tobbet ugyanolyan szoke, csak ha ujra megnoveszted..:/ maximum ha hajszinezot veszel az kijon:)
2016. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:o jaj bocsi felre ertetem a kerdest, igy mar mas, de akkor se lesz ugyanolyan, maximum ha talalsz egy teljesen ugyanolyan szint mint ami a hajad volt.
2016. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tok ugyanolyan nem lesz, max hasonlo es akkor le tudod noveszteni
2016. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hajfestéket, hanem színezőt, és legalább egy árnyalattal világosabbat!

A sötét szőke "szoptatós", mert a roncsolt részeken fekete lesz. :( Márpedig a szőkített haj vége roncsolt!


A legjobb: kibírod, hogy 2-3 centis lenövésed legyen. A sajátodnál világosabb, a festettnél sötétebb színnel melírozod.

Legközelebb ugyanez, csak kevesebb csíkkal. Szép, természetes ombre jellegű lesz, és le tudod növeszteni.


20 éve festem a hajam. Ez alatt sose találtam olyan festéket, mint az eredeti sötétszőke hajam. Viszont majdnem minden kísérlet végén sokkal sötétebb lett, mint a színminta. :(

2016. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!