Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menyibe kerul? (€)...

Menyibe kerul? (€) Meddig tart? Lehet e mosni? én is szét tudnám szedni, vagy csak a fodrász? Meddig tartana befonni a fodrásznak kb?

Figyelt kérdés

Haj: [link]


[link] -lány vagyok, csak itt jobban látni a fonatokat.


a hajam kb. a hátam kozepéjig ér, 14-16 fonatot szeretnék.


2010. ápr. 25. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt,azt nem tudom mennyibe kerül,mert anyum csinálta.

addig tart amíg ki nem szeded,alvástól meg mosástól mindig jöttek ki rövidebb szálak,és egy idő után már nem állt sehogy,szal kibontottam,de utána szép hullámos volt a hajam :)

2010. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónapig tart, olyan 30 ezer forinttól kezdődően, és csak fodrász tudja szétszedni.
2010. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak fodrász tudja szétszedni. Barátnőm mindig a pasijának csinálja és a pasi simán széttudja szedni, vagy megkéri barátnőjét.
2010. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek :)
2010. ápr. 25. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
én 25euróért csináltattam. szét tudtam szedni, de néha macerás volt, ezért fogpiszkálóval szedtem a kis fonatokat. utána nagyon szép hullámos volt. :D persze hogy lehet mosni, de kiszálazik kicsit.
2010. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oh. most megnyugottam :D égész nyárra azt szeretnék(persze tobszoor fonni) és orulok hogy mosni is tudom :D samponnal is?
2010. ápr. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!