Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss 600?

Loreal Casting Creme Gloss 600?

Figyelt kérdés

Valakinek van tapasztalata ezzel a hajfestékkel?

Festett sötétszőke jelenleg a hajam, ha valaki konkrétan erről a színről azzal a festékárnyalattal festette be a haját és leírná a meglátását, azt nagyon megköszönném! :D



2016. okt. 17. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A dobozon lévő színtől minimum 2 árnyalattal sötétebbre számíts, főleg ha szőkítve van a hajad. Nekem konkrétan középbarna lett tőle, pedig nem hagytam rajta egy perccel sem tovább az utasításban megadott hatóidőnél. Egyszóval sz a r.
2016. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. okt. 17. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én platina szőkéről festettem be ezzel a hajamat, egy az egyben az eredeti hajszínemet kaptam vissza, pont azt a kicsit hamvas, sötét szőke/világos barna színt, amilyen a lenövésem is volt, július óta mostanra (december) kopott ki annyira, hogy nagyon elüssön a lenövéstől, a szőkítetlen hajamról hamar lekopott, semmi nyoma, ami nem is baj. Másodjára használtam a márkát, elsőre csokibarnára festettem vele a platina szőke hajamat, nagyon szép színe lett, és félévig elviselhető állapotban maradt a hajam színe, persze kifakult, arany szőke lett a végére. Nem roncsolt, nagyon jól jött, mikor még nem tudtam szőke vagy barna legyek. Ne aggódj ha sötétebb lesz, pár mosással hamar beáll a doboz színére :)
2016. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!