Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teafaolaj használata?

Teafaolaj használata?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam praktikákról zsíros korpa és gyorsan zsírosodó haj ellen, és most úgy döntöttem, kipróbálok egy párat egyszerre.

Tegnap a következőképp mostam meg a hajam: samponba szódabikarbónát kevertem, belemasszíroztam a fejbőrömbe, aztán a második adag samponhoz teafaolaj, szintén fejbőrbe masszíroz, majd almaecetes öblítés, aztán egy sörös öblítés.

A helyzet az, hogy ma reggelre a tövei már kicsit zsírosak, én arra gondolok, hogy sok lehetett a teafaolaj? Vagy nem samponba kéne tenni, hanem öblítőként használni? 5-6 cseppet tettem egyébként bele.

A másik meg, hogy elég vékony szálú a hajam, vártam volna ettől egy kicsit jobb volument, de szerintem még rosszabb lett annál is, mintha simán samponnal mostam volna meg. :D


Amúgy kinéztem már a cassia port (színtelen hennát), veszek is, ha találok valahol, erről esetleg valakinek valami tapasztalat, javaslat? :)



2016. okt. 20. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok mindent használtál egy sima hajmosáshoz.Tedd le a voksod valami mellett és azt használd próbáld ki,ne egyszerre mindet.
2016. okt. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!