Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna hajamat szeretném...

Kikyo1997 kérdése:

Sötét barna hajamat szeretném vörösre festeni szökitő por használata nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni hogy a sötét barna hajamat szeretném vörösre festeni de nem rikito vörösre és nem szeretném a szökitő port használni mert azt halotam hogy az nagyon roncsolja a hajat
2016. okt. 17. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, főleg ha rikító vöröset szeretnél mert nem fogja meg, max fényben fog látszani valami vörös beütés de semmi több.
2016. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi vörös pigment van alapjáraton a hajadban.


nekem pl messziről sötétbarna az alap hajszínem, de, ha kitépünk 1-1 hajszálat, látszik, hogy egyenként vörösek.


nekem szőkítés nélkül befogta rendesen pl. a Kallos ( ez kb. a legsz.rabb márka) 844-es árnyalata.

Igaz, nem lett olyan szemkiverős vörös, mint a dobozon, de túl sötét sem lett, 1 árnyalattal lett sötétebb.

2017. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!