Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lépcsőzetes vagy egyenes haj...

Lépcsőzetes vagy egyenes haj a jobb?

Figyelt kérdés

Lépcsőzetesre és egyenesre is volt már vágva a hajam, jól is állt mind kettő. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik néz ki jobban?

Hátam közepéig érő barna hajam van, elég vékony szálú, ha számít valamit.

17/L



2016. okt. 20. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a cél.

Lépcsőzetessel a haj dúsabbnak, többnek látszik

Ha egyenes és vékony,akkor könnyen lelapulhat,hamarabb zsirosodik és kevesebbnek tűnik

2016. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háát én inkább egyenesre vágatnám ha visszamehetnék az időben. Így mikor elkezdett kicsit töredezni az egész hajam tiszta törés lett (mivel a legrövidebb szál majdnem a nyakamnál volt). Így nehezebb volt növeszteni. De ha nem áll szándékodban később növeszteni, tehát úgyis vágatod akkor mehet lépcsőzetesre. Kinézetre meg így nem tudom kinek mi áll jól, de az egyenes mellett állok inkább.
2016. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!