Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányos hogy...

Hosszú hajú lányos hogy "bírtok" a hajatokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem zavar mikor mondjuk órán előrejön, hiába lököd hátra, szemedben, szádban folyton benne van és ez engem eléggé idegesít ezért inkább felfogom mindig pedig nagyon szeretem látni ha ki van engedve. Mi hogy bírjátok leengedett hajjal? Én sokkal szebb lennék, de egyszerűen idegesít. :( (mell alá ér 15 centivel körülbelül.) 16/L
2016. okt. 21. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
*Lányok* akart az lenni.
2016. okt. 21. 19:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában csak felkötve hordtam,ha ki volt bontva akkor is feltűztem. Nehéz volt,meleg volt,sok időt igényelt,így elváltunk egymástól! :D Imádtam,de nagyon kevés lánynak áll jól,hogy csak így lóg az arcába,és én nem ez a lány voltam! Copfba kötni a 10 centis lófarok is megfelel a 40 centis helyett.
2016. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hm lehet jól döntöttél :D
2016. okt. 21. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Fenékig érő hajam volt és mindig kibontva hordtam. De egy idő után nagyon zavart, az is, hogy mindig mindenbe beakadt, mindenki meghúzta, és melegis volt. Aztán már csak kontyban hordtam. Akkor döntöttem úgy, hogy ennek így semmi értelme és levágattam. Jobban nem is dönthettem volna.

A hosszúval szebbnek éreztem magam, de így sokkal kényelmesebb.

2016. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!