Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek fog rendesen nőni...

Szerintetek fog rendesen nőni a szakállam?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy pl az állam felett és az ajkaim alatt nem nagyon nő szőr plusz nem nő az orrom alatti résznél szőr (bár elfigyeltem sok embernek nem nő és csak úgy tűnik mintha nőne mert olyan nagy lesz a bajuszuk hogy eltakarja). Szerintetek idővel fog nekem is ezeken a helyeken nőni? mert a nagyságával nincs gond 19 éves koromhoz képest elég rendesen nő és örülök neki csak így nincs meg az "összkép" mostanában elkezdtem ápolni (gyakrabban mosom meg az arcomat samponnal) de néztem hogy a ricinus olaj puhítja is szóval azt is fogom majd kenni..stb rendesen ápolni hogy puha legyen és szép. :) egyébként ahogy néztem a családba mindenkinek nő (akik felnőttek) középen nekik ott az orruk alatt szőrzet. 19/F

2016. okt. 22. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Genetika. Lehet soha nem lesz egybefüggő szőrzet a képeden, de lehet, hogy 2-3 év és már lesz. Én személyszerint 28 évesen kezdtem borotválkozni, addig nem kellet, aztán 33-34 éves koromig elég volt 2 hetente lekapni a pihéket az arcomról, most azért már hetente egyszer le kell szedni mert nem mindenhol nő egyformán és hülyén néz ki, pedig már 39 éves vagyok. Mondjuk én nem bánom, hogy nem kell naponta, vagy két naponta borotválkozni, amúgy sem akarok se szakállat, se bajuszt. Az öcsém már 17 évesen borotválkozott normálisan, mert neki nőtt a szőr, nem is akárhogy.
2016. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
19 évesen nekem is lófasz, semmi volt, most így 30-nál már van valami, de nem az igazi még, korlátozottak a formázási lehetőségeim ha meg akarom hagyni.
2016. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!