Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek meg lehet ilyenre...

Szerintetek meg lehet ilyenre csinálni? Mennyire károsítaná? Illetve nagyon nehéz lenne karbantartani/fenntartani? Milyen időközönként kellene újrafestenem? Jól állna a váltás?

Figyelt kérdés

Kb ilyen színű a hajam: [link]



És ilyenre szeretném: [link]



2016. okt. 25. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól állna-e?Ezt honnan tudjuk?????

A világosítás mindig roncsolja a hajat.

2016. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egészséges a hajad, ennyit túl kell élnie :). 6-8 hetente kell újrafesteni. Azt meg honnan tudjuk hogy jól állna-e....
2016. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt havonta kellene újrafesteni, bár függ, hogy mennyit nő a hajad. És igen roncsolná, mert ezt már szőkíteni kell, én is próbálkoztam, de inkább visszafestettem barnára. Szálkás volt és száraz a szőkítéstől. Ha mindenáron világosítani akarsz, akkor próbáld ki a balayage hajfestést, de kizárólag fodrásszal. A youtube-on vannak videók, érdemes a fodrásszal is megnézetni.
2016. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eldöntöttem, hogy balayaget csináltatok.:)
2016. okt. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!