Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítést milyen időközönként...

Lucaaaaaaaa kérdése:

Szőkítést milyen időközönként szokták ismételni?

Figyelt kérdés
Fodrásszal akarom majd csinaltatni, csak kicsit felek tole. Nem mertem tole megkerdezni.
2016. júl. 15. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen gyorsan nő és milyen az alapszíned.

Nekem egy ideig volt szőke, de nem bírtam vele. Barna a hajam, gyorsan is nő. Egy hét után már látszott a sötét lenövés. 2 hét után már nagyon feltűnő volt.

Se időm, se pénzem nem volt kéthetente megcsináltatni. Na meg nem is tesz túl jót a hajnak.

Inkább egy karamellás árnyalatot használok most. Az 1 hónap után sem feltűnően nő le. És a hajam is puhább.

Szóval csak óvatosan a szőkítéssel. Elég macerás.

2016. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszodat! Igazabol az eredeti hajszinem sotet szoke es most feketere van feste es az eredetit szeretnem visszakapni. Es h ez kb hany szokites es h mikyen idokozonkent kell jarni szokitesre h egyre vilagosabb legyen. Hallottan olyat is hogy 1-2 hetente? Nagyon hosszu vastag szalu suru hajam van, regota festem de egyaltalan semmi baja nincs a hajamnak az igenybeveteltol. Imadja a fodrasz a hajamat :)
2016. júl. 15. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nem egyszerű :) Állítólag ez a legnehezebb, hogy feketéből szőkét csináljanak.

Majd a fodrászod eldönti, ez annyira speciális, hogy szerintem előre nem lehet megmondani, hogy hányszor kell majd menned.

2016. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De szerinted nagyon károsodik, ha 1-2 hetente van szőkítve?
2016. júl. 15. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem tesz neki jót.

Nekem is hosszú, erős, sűrű hajam van. Szőkítésnél úgy nem volt baja, hogy nem törött, nem hullott, ugyanolyan erős volt, de durvább volt a tapintása, nehezebben volt fésülhető. Amióta barnás, azóta fényes, selymes, könnyebben kezelhető.

2016. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne olyan világos szőke inkább középszőke. a swarzkopf natural&easy 542-es árnyalatához hasonlít leginkább a hajszínem, olyanra is szeretném festetni, talán picivel világosabbra :)
2016. júl. 15. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
De sötétet mindig nehéz világosabbra csinálni, akár csak egy árnyalattal világosabbra is.
2016. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az eredetit akarod visszakapni akkor nem szőkíteni kell hanem leszedni a festéket hajradírral, ami nem árt és egy alkalommal megcsinálja egy jobb fodrász... olcsóhoz ne menj, azok szőkítenek és abból semmi jó nem lesz.

Nirvel Color Out hajradírt akár otthon is kipróbálhatod.

2016. júl. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!