Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Solutio antisudorica testszag...

Solutio antisudorica testszag ellen?

Figyelt kérdés

Nos, igazából tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki használta testszag ellen (is), és hogy mennyi idő után hatott. Tegnap felkentem, most még annyira nem érzem a változást, kivéve hogy marta szabályosan a bőrömet, de ennyi gond legyen.

Reggel lemostam, tettem rá hintőport, hogy a gyulladást csökkentsem.


Normális, hogy nem rögtön hat?



2016. okt. 28. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy nem hat rögtön, ezt írják is a papírján, hogy tartós használat esetén fejti ki a hatását. Először naponta kell használni, aztán ritkábban, és végül elég heti egyszer.

Az izzadás mértékét csökkenti. Vagyis attól, hogy felkened, még szaga lesz, ha nem használsz semmi mást. És tényleg baromira csíp. Úgyhogy én maradtam annál, hogy nyáron kentem vele a talpamat, ott szerintem egész jó (csodát nem tett), de pl. hónaljra nem használom.

Dezodor mellett felesleges, anélkül pedig nem elég jó.

2016. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, azt olvastam és tudom is, hogy nyilván attól még, hogy bekenem ezzel a hónaljamat, ha mást nem használok, akkor simán lehet szagom.

Köszönöm szépen a választ! Ment a zöld.

2016. okt. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!